35000572 BOLD LEATHERS
35000572 BOLD LEATHERS
35000572 BOLD LEATHERS
35000572 BOLD LEATHERS
35000572 BOLD LEATHERS
35000572 BOLD LEATHERS
CALVIN KLEIN

35000572 BOLD LEATHERS

Шифра на артикл: 28621
Šifra proizvođača: BOLD LEATHERS
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Зелена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30209
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 29933
4.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 28670
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 26591
4.890 МКД