SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
SAWZ14014 TORCHON
MORELLATO

SAWZ14014 TORCHON

Шифра на артикл: 28576
Šifra proizvođača: TORCHON
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Дијаметар на прстен (mm) 17,2
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30939
4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД