SAFT83 ENERGY
SAFT83 ENERGY
SAFT83 ENERGY
SAFT83 ENERGY
SAFT83 ENERGY
SAFT83 ENERGY
SAFT83 ENERGY
SAFT83 ENERGY
SECTOR

SAFT83 ENERGY

Шифра на артикл: 28595
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190+29.5
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30940
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30542
5.590 МКД