JUBB03289JWRHYGL 4G FOREVER
GUESS

JUBB03289JWRHYGL 4G FOREVER

Шифра на артикл: 28514
Šifra proizvođača: 4G FOREVER
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 50X60
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30041
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29926
4.890 МКД