DX1445040 STEEL
DX1445040 STEEL
DX1445040 STEEL
DX1445040 STEEL
DX1445040 STEEL
DX1445040 STEEL
DIESEL

DX1445040 STEEL

Шифра на артикл: 28405
Šifra proizvođača: STEEL
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28274
2.190 МКД