JBEDG-J720 Emerald Dotted
ROSEFIELD

JBEDG-J720 Emerald Dotted

Шифра на артикл: 28367
Šifra proizvođača: Emerald Dotted
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28366
2.990 МКД