2790434 BRAIDED METAL
TOMMY HILFIGER

2790434 BRAIDED METAL

Шифра на артикл: 28338
Šifra proizvođača: BRAIDED METAL
0 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30986
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30932
9.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30069
2.990 МКД