SAFT85 ENERGY
SAFT85 ENERGY
SAFT85 ENERGY
SAFT85 ENERGY
SAFT85 ENERGY
SAFT85 ENERGY
SAFT85 ENERGY
SAFT85 ENERGY
SECTOR

SAFT85 ENERGY

Шифра на артикл: 28285
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 195+35
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30641
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 29964
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 28994
7.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 28405
5.790 МКД