JCFB00763300 Fashion Bracelet
JUST CAVALLI

JCFB00763300 Fashion Bracelet

Шифра на артикл: 28175
Šifra proizvođača: Fashion Bracelet
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак