MKJ828700710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ828700710 PREMIUM

Шифра на артикл: 28057
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30690
16.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30424
11.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 28413
9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 26746
13.090 МКД