2780789 CONTRAST
TOMMY HILFIGER

2780789 CONTRAST

Шифра на артикл: 28013
Šifra proizvođača: CONTRAST
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 175+50
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30698
5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
2.490 МКД