JUBB03250JWYGRHS LOVE ME TENDER
GUESS

JUBB03250JWYGRHS LOVE ME TENDER

Шифра на артикл: 27969
Šifra proizvođača: LOVE ME TENDER
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 28115
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 26975
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 25857
3.594 МКД
Заштеда 40%
5.990 МКД