35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
35000458C SOFT SQUARES
CALVIN KLEIN

35000458C SOFT SQUARES

Шифра на артикл: 27920
Šifra proizvođača: SOFT SQUARES
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 24268
5.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24267
5.790 МКД