PE-Gold-Seastar
ROSEFIELD

PE-Gold-Seastar

Шифра на артикл: 27309
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
594 МКД
Заштеда 40%
990 МКД
Додадено во омилени
594 МКД
Заштеда 40%
990 МКД
Додадено во омилени
1.290 МКД
Додадено во омилени
1.290 МКД