SKJ1725710 KARIANA
SKAGEN

SKJ1725710 KARIANA

Шифра на артикл: 27263
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
5.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД