PEAGN0010002 SAINT II
POLICE

PEAGN0010002 SAINT II

Шифра на артикл: 27237
Šifra proizvođača: SAINT II
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
4.690 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
4.390 МКД