SANN48 TENNIS
SANN48 TENNIS
SANN48 TENNIS
SANN48 TENNIS
SANN48 TENNIS
SANN48 TENNIS
SANN48 TENNIS
SANN48 TENNIS
SECTOR

SANN48 TENNIS

Шифра на артикл: 27111
Šifra proizvođača: TENNIS
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје