SAFT76 ENERGY
SAFT76 ENERGY
SAFT76 ENERGY
SAFT76 ENERGY
SAFT76 ENERGY
SAFT76 ENERGY
SAFT76 ENERGY
SAFT76 ENERGY
SECTOR

SAFT76 ENERGY

Шифра на артикл: 27004
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30940
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30542
5.590 МКД