SZS87 BASIC
SZS87 BASIC
SZS87 BASIC
SZS87 BASIC
SZS87 BASIC
SZS87 BASIC
SZS87 BASIC
SZS87 BASIC
SECTOR

SZS87 BASIC

Шифра на артикл: 27001
Šifra proizvođača: BASIC
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30940
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30542
5.590 МКД