SZV111 BANDY
SZV111 BANDY
SZV111 BANDY
SZV111 BANDY
SZV111 BANDY
SZV111 BANDY
SZV111 BANDY
SZV111 BANDY
SECTOR

SZV111 BANDY

Шифра на артикл: 26993
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Текстил, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Црвена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга