SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
SAVZ10 ISTANTI
MORELLATO

SAVZ10 ISTANTI

Шифра на артикл: 26972
Šifra proizvođača: ISTANTI
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30041
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29926
4.890 МКД