MKJ8064710 PREMIUM
MKJ8064710 PREMIUM
MKJ8064710 PREMIUM
MKJ8064710 PREMIUM
MKJ8064710 PREMIUM
MKJ8064710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ8064710 PREMIUM

Шифра на артикл: 26746
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
13.090 МКД
13.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Дијаметар на алка (mm) 65
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30690
16.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30424
11.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 28413
9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 28057
7.190 МКД