BHKN089 CHAKRA
BROSWAY

BHKN089 CHAKRA

Шифра на артикл: 26712
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.090 МКД
1.254 МКД
Заштеда: 836 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 480
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
3.290 МКД