JF04400040 DREW
FOSSIL

JF04400040 DREW

Шифра на артикл: 26482
Šifra proizvođača: DREW
0 МКД
5.790 МКД
3.474 МКД
Заштеда: 2.316 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 225
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30985
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30982
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30984
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД