JUBE03069JWYGWHT/U PERFECT LIAISON
GUESS

JUBE03069JWYGWHT/U PERFECT LIAISON

Шифра на артикл: 26413
Šifra proizvođača: PERFECT LIAISON
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 30
Боја на накит Бела, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30966
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30946
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28913
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27262
5.890 МКД