LPS05ASF37 FAMILY
LA PETITE STORY

LPS05ASF37 FAMILY

Шифра на артикл: 26358
Šifra proizvođača: FAMILY
0 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 170+30
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30591
1.890 МКД