JCRG01193408 Linea Glam 2
JUST CAVALLI

JCRG01193408 Linea Glam 2

Шифра на артикл: 26313
Šifra proizvođača: Linea Glam 2
0 МКД
5.590 МКД
2.795 МКД
Заштеда: 2.795 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26500
2.694 МКД
Заштеда 40%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26499
3.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26498
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД