JF04360710 DREW
JF04360710 DREW
JF04360710 DREW
JF04360710 DREW
JF04360710 DREW
JF04360710 DREW
JF04360710 DREW
JF04360710 DREW
FOSSIL

JF04360710 DREW

Шифра на артикл: 26211
Šifra proizvođača: DREW
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД