JUBN02193JWYGGNT/U SHINY PADLOCK
GUESS

JUBN02193JWYGGNT/U SHINY PADLOCK

Шифра на артикл: 26120
Šifra proizvođača: SHINY PADLOCK
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Бела, Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди