EG3385221 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EG3385221 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 26025
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
7.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Сребро
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30687
7.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 26743
6.090 МКД
Заштеда 33%
9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 24634
5.190 МКД
Заштеда 28%
7.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 24638
5.190 МКД
Заштеда 28%
7.190 МКД