MKC1580AN040 PREMIUM
MKC1580AN040 PREMIUM
MKC1580AN040 PREMIUM
MKC1580AN040 PREMIUM
MKC1580AN040 PREMIUM
MKC1580AN040 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKC1580AN040 PREMIUM

Шифра на артикл: 25847
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
10.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 20
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30970
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30948
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30969
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30819
1.790 МКД