JBOGS-J657 Organic Gemstone Jade
ROSEFIELD

JBOGS-J657 Organic Gemstone Jade

Шифра на артикл: 25762
Šifra proizvođača: Organic Gemstone Jade
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28213
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 25757
2.590 МКД