JUBE02159JWRHT/U STUDS PARTY
GUESS

JUBE02159JWRHT/U STUDS PARTY

Шифра на артикл: 25719
Šifra proizvođača: STUDS PARTY
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 14
Боја на накит Бела, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга