2790425 TRIPLE WRAP
2790425 TRIPLE WRAP
2790425 TRIPLE WRAP
2790425 TRIPLE WRAP
TOMMY HILFIGER

2790425 TRIPLE WRAP

Шифра на артикл: 25606
Šifra proizvođača: TRIPLE WRAP
0 МКД
4.890 МКД
2.934 МКД
Заштеда: 1.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30253
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30254
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30251
4.090 МКД