JBRCS-J562 Rectangle Chain
ROSEFIELD

JBRCS-J562 Rectangle Chain

Шифра на артикл: 25366
Šifra proizvođača: Rectangle Chain
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30698
5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30598
1.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
2.490 МКД