SZV107 BANDY
SZV107 BANDY
SZV107 BANDY
SZV107 BANDY
SZV107 BANDY
SZV107 BANDY
SECTOR

SZV107 BANDY

Шифра на артикл: 25328
Šifra proizvođača: BANDY
0 МКД
3.390 МКД
2.034 МКД
Заштеда: 1.356 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 205
Боја на накит Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30253
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30254
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30251
4.090 МКД