SAVK06 PREMIUM
SAVK06 PREMIUM
SAVK06 PREMIUM
SAVK06 PREMIUM
SAVK06 PREMIUM
SAVK06 PREMIUM
SAVK06 PREMIUM
SAVK06 PREMIUM
SECTOR

SAVK06 PREMIUM

Шифра на артикл: 25324
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
4.890 МКД
2.934 МКД
Заштеда: 1.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк, Капитол Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29930
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 28646
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 27110
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 26963
5.990 МКД