JF04199040 BEADED
JF04199040 BEADED
JF04199040 BEADED
JF04199040 BEADED
JF04199040 BEADED
JF04199040 BEADED
JF04199040 BEADED
JF04199040 BEADED
FOSSIL

JF04199040 BEADED

Шифра на артикл: 25202
Šifra proizvođača: BEADED
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Платно, Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 180-250
Боја на накит Кафеава, Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид