SKJ1605710 SEA GLASS
SKJ1605710 SEA GLASS
SKJ1605710 SEA GLASS
SKJ1605710 SEA GLASS
SKJ1605710 SEA GLASS
SKJ1605710 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1605710 SEA GLASS

Шифра на артикл: 25222
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Златна, Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД