JUBN02227JWYGT/U FALLING IN LOVE
GUESS

JUBN02227JWYGT/U FALLING IN LOVE

Шифра на артикл: 25137
Šifra proizvođača: FALLING IN LOVE
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 430-490
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Капитол Мол, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД