2780717 MONOGRAM
2780717 MONOGRAM
2780717 MONOGRAM
2780717 MONOGRAM
TOMMY HILFIGER

2780717 MONOGRAM

Шифра на артикл: 24767
Šifra proizvođača: MONOGRAM
0 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 6.6
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 24768
4.290 МКД
Заштеда 32%
6.290 МКД