SKJ1556710 AGNETHE
SKJ1556710 AGNETHE
SKJ1556710 AGNETHE
SKJ1556710 AGNETHE
SKJ1556710 AGNETHE
SKJ1556710 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1556710 AGNETHE

Шифра на артикл: 24397
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
5.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на алка (mm) 65
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29470
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29396
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 28709
5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 27257
4.390 МКД