SKJ1557710 AGNETHE
SKJ1557710 AGNETHE
SKJ1557710 AGNETHE
SKJ1557710 AGNETHE
SKJ1557710 AGNETHE
SKJ1557710 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1557710 AGNETHE

Шифра на артикл: 24398
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД