SKJ1554710 AGNETHE
SKJ1554710 AGNETHE
SKJ1554710 AGNETHE
SKJ1554710 AGNETHE
SKJ1554710 AGNETHE
SKJ1554710 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1554710 AGNETHE

Шифра на артикл: 24396
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 8
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30947
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30778
4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30799
2.990 МКД