35000027C PLAYFUL REPETITION
CALVIN KLEIN

35000027C PLAYFUL REPETITION

Шифра на артикл: 24268
Šifra proizvođača: PLAYFUL REPETITION
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 27920
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 24267
5.790 МКД