MKJ7834710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ7834710 PREMIUM

Шифра на артикл: 23815
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
14.390 МКД
11.390 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30690
16.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30424
11.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 28413
9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 28057
7.190 МКД