BNR06 RAIN
BNR06 RAIN
BNR06 RAIN
BNR06 RAIN
BROSWAY

BNR06 RAIN

Шифра на артикл: 23690
Šifra proizvođača: RAIN
0 МКД
3.890 МКД
2.334 МКД
Заштеда: 1.556 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Поинт Ретаил Парк

Слични производи

Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД