DX1323040 BEADS
DX1323040 BEADS
DX1323040 BEADS
DX1323040 BEADS
DX1323040 BEADS
DX1323040 BEADS
DIESEL

DX1323040 BEADS

Шифра на артикл: 23280
Šifra proizvođača: BEADS
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Стакло
Должина на накит (mm) 180-195
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall