JUBN01037JWYGT/U GUESS ICONIC
GUESS

JUBN01037JWYGT/U GUESS ICONIC

Шифра на артикл: 23237
Šifra proizvođača: GUESS ICONIC
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 410
Боја на накит Златна
Сезона FW21
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
3.790 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД