SAUN02 PASSIONI
SAUN02 PASSIONI
SAUN02 PASSIONI
SAUN02 PASSIONI
SAUN02 PASSIONI
SAUN02 PASSIONI
MORELLATO

SAUN02 PASSIONI

Шифра на артикл: 22868
Šifra proizvođača: PASSIONI
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 380+70
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
12.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД